Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası  8nci Akşam Maçları

Sosyal Medyada Paylaş

Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası  8nci Akşam Maçları

Sakarya İz Reklam: 3-Toy Aydınlatma: 2

Hakem: Engin Bıçak

Sakarya İz Reklam: Rahmi Avcı, Faruk Sarman, Kadir Murat Şen, Halil Karaaslan, Eyüp Berk, Cemalettin Parlak, Arif Sucuoğlu, Ahmet Kara, Ayhan Kalyoncu

Antrenör: Şükrü Kara

Toy Aydınlatma: Behçet Durak, Yavuz Cangır, Ali Uzuner, Ömer Akdağ, Erdal Narin, Şenol Karatay, Bayram Kargün, Zeki Nalçacıoğlu, Sinan Sarı

Antrenör: Murat Dursun

Goller: Dk.10 Zeki Nalçacıoğlu, Dk.22 Ali Uzuner (Toy Aydınlatma), Dk.20 Cemalettin Parlak, Dk.38 Kadir Murat Şen, Dk.50+2 Faruk Sarman (Sakarya İz Reklam)

Sarı Kartlar: Dk.32 Ömer Akdağ, Dk.38 Behçet Durak, Dk.38 Bayram Kargün (Toy Aydınlatma), Dk.40 Eyüp Berk (Sakarya İz Reklam)

Kocaali Demir Emlak: 13-Süel Yapı&Beyaz Köşk: 2

Hakem: Hüseyin Uçar

Kocaali Demir Emlak: Fatih Özaltun, Hakan Muti, Osman Yazıcı, Selim Demir, Muharrem Boz, Rafet Kaplan, Yıldıray Altun, Remzi Atmaca, Ejder İkiz, İsmail Demir, Yılmaz Koç

Antrenör: Yılmaz Koç

Süel Yapı&Beyaz Köşk: Mehmet Gök, Gürcan Alkan, Mustafa Faydalı, Kadir Demir, Muharrem Süel, Erol Çiçek, Ersoy Yıldırım, Cumhur Öcal

Antrenör: Muharrem Süel

Goller: Dk.3-5-46-47 İsmail Demir, Dk.20 Remzi Atmaca, Dk.24 Osman Yazıcı, Dk.27 (K.Kalesine) Erol Çiçek, Dk.30 Hakan Muti, Dk.34 Ejder İkiz, Dk.37-38 Yılmaz Koç, Dk.42 Yıldıray Altun, Dk.49 Muharrem Boz (Kocaali Demir Emlak), Dk.28 Erol Çiçek, Dk.45 (Pen.) Gürcan Alkan (Süel Yapı&Beyaz Köşk)

—     

Kuyudibi Savaşspor: 2-Eski Reji: 3

Hakem: Anıl Garan

Kuyudibi Savaşspor: Turgay Yitiz, Ersin Balcı, Hakim Karakaya, Serkan Kamçı, Yalçın Balık, Kemal Yazıcı, Furkan Köseoğlu

Antrenör: Abdullah Kestane

Eski Reji: Şenol Eroğlu, Muhammed Özer, Özkan Özdemir, Servet Duman, Tarık Kurnazca, Ramazan Kurtuldu, Recep Gürses (K.Kart), Osman Uysal, Murat Bulama, Selim Korkut

Antrenör: Orhan Bulama

Goller: Dk.5-31 Servet Duman, Dk.43 Murat Bulama (Eski Reji), Dk.42 Furkan Köseoğlu, Dk.48 Serkan Kamçı (Kuyudibi Savaşspor)

Sarı Kartlar: Dk.34 Şenol Eroğlu (Eski Reji), Dk.49 Kemal Yazıcı (Kuyudibi Savaşspor)

Kırmızı Kart:36 Recep Gürses (Eski Reji)

Hunca Masterlar: 1-Orta Evden Eve Nakliyat Sapakspor: 2

Hakem: Ertuğrul Kardeş

Hunca Masterlar: Sadık Deveci, Mustafa Depe, Erdoğan Köse, Gökhan Özkan, Bora Durmuşoğlu, Cemal İdikut (K.Kart), Seyhan Dinç, Mustafa Asım Çoban, Ahmet Özkan

Antrenör: Erdoğan Köse

Orta Evden Eve Nakliyat Sapakspor: Mustafa Arslan, Yener Ersoy, Saffet Kaplan, İrfan Dal, Cengiz Kuybulu, Aydın Alkan, Mustafa Suiçmez, Hakan Sezvan

Antrenör: Recep Durak

Goller: Dk.17 Gökhan Özkan (Hunca Masterlar), Dk.47 İrfan Dl, Dk.50 (Pen.) Yener Ersoy (Orta Evden Eve Nakliyat Sapakspor)

Sarı Kartlar: Dk.16 Seyhan Dinç, Dk.30 Cemal İdikut, Dk.50 Ahmet Özkan (Hunca Masterlar), Dk.50+2 Aydın Alkan (Orta Evden Eve Nakliyat Sapakspor)

Kırmızı Kartlar: Dk.47 (2.Sarı) Cemal İdikut (Hunca Masterlar), Dk.(Maç Bitimi) Aydın Alkan (Orta Evden Eve Nakliyat Sapakspor)

Has Traktör: 6-BAİ Yapı: 2

Hakem: Tayfun Güz

Has Traktör: İlhan Sezgin, Abdurrahman Ersoy, Mert Erdem, Yusuf Açıkyörük, Turgay Koçkar, Serkan Gümüşel, Tekin Işık

Antrenör: Sami Aydın

BAİ Yapı: Omar Kadmin Mohammad, Adnan Işık, Fatih Işık, Suat Baş, Hasan Şahin (K.Kart), Özkan Trağan, Cahit Baykal, Hüseyin Kalyoncu, Mikail Kaya

Antrenör: İsmet Bayraktar

Goller: Dk.15-33-40 Serkan Gümüşel, Dk.23 Abdurrahman Ersoy, Dk.31-47 Tekin Işık (Has Traktör), Dk.24 Hüseyin Kalyoncu, Dk.43 (Pen.) Suat Baş (BAİ Yapı)

Sarı Kartlar: Dk.27 Turgay Koçkar, Dk.43 Yusuf Açıkyörük(Has Traktör), Dk.33 Fatih Işık, Dk.37 Hasan Şahin (BAİ Yapı)

Kırmızı Kart: Dk.45 (2.Sarı) Hasan Şahin (BAİ Yapı)

TURNUVA PROGRAMI

14 Temmuz Cuma

Saat 19.30 Suev İnşaat-Sude Gıda (Olgunlar)

Saat 20.30 Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları-Boshoku (Gençler)

Saat 21.30 Düzce Veteranlar-Er Yapı Bosna (Olgunlar)

Saat 22.30 Kocaali Çarşı-Proda (Genç Olgunlar)

Saat 23.30 Sabri Çocuk Giyim Katlı Pazar-Güneşoğlu Süt Ürünleri (Gençler)

15 Temmuz Cumartesi

Ülkemizde yaşanan hain darbe girişiminin yıldönümü olduğundan maç yapılmayacaktır.

16 Temmuz Pazar

Saat 19.30 Kaynarca Duran Teknik-Sapanca Mustafa Mercan İnşaat (Gençler)

Saat 20.30 Rodi Burger-Remax Hür Gayrimenkul (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 21.30 Esmer AVM-EKM Grup (Genç Olgunlar)

Saat 22.30 Şanlı Apart-Doruk Koleji (Genç Olgunlar)

Saat 23.30 Lezita Yıldırım Piliç-Adaçağ İnşaat Coşkunspor (Tecrübeli Olgunlar)

17 Temmuz Pazartesi

Saat 19.30 Ertaş Harita-Ada Çit (Genç Olgunlar)

Saat 20.30 Akyazı Samastı İnşaat-Milli Eğitim (Olgunlar)

Saat 21.30 Akyazı Akbaş İnşaat-Köftecim Erdal (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 22.30 Milli Eğitim-Adaşen Oto&Seçkin Makina (Genç Olgunlar)

Saat 23.30 Uzman Kimya-Er Yapı Bosna (Genç Olgunlar)

18 Temmuz Salı

Saat 19.30 Umut Oto-Doruk Koleji (Olgunlar)

Saat 20.30 Kocaeli Masterlar-Toy Aydınlatma (Genç Olgunlar)

Saat 21.30 Limandere Turan Fındık-SAYTEM Temizlik&Emin Koruma (Olgunlar)

Saat 22.30 Eski Reji-Has Traktör (Genç Olgunlar)

Saat 23.30 Sakarya İz Reklam-Kuyudibi Savaşspor (Genç Olgunlar)

19 Temmuz Çarşamba

Saat 19.30 Proda-Sabri Çocuk Giyim Katlı Pazar (Genç Olgunlar)

Saat 20.30 Temiz İş Alarm-Sakarya Sanatkarlar Odası (Olgunlar)

Saat 21.30 Boshoku-Kocaali Çarşı (Genç Olgunlar)

Saat 22.30 Eski Dostlar-Güneşoğlu Süt Ürünleri (Gençler)

Saat 23.30 Orta Evden Eve Nakliyat Sapakspor-Gürdal Turizm (Olgunlar)

20 Temmuz Perşembe

Saat 19.30 Süel Yapı&Beyaz Köşk-Er Yapı Bosna (Olgunlar)

Saat 20.30 EKM Grup-Çiğ Köftecim Genel Merkez (Genç Olgunlar)

Saat 21.30 Kaynarca Duran Teknik-Esmer AVM (Genç Olgunlar)

Saat 22.30 Oto Aydeniz-Hunca Mestarler (Olgunlar)

Saat 23.30 Doruk Koleji-Sapanca Mustafa Mercan İnşaat (Gençler)

 

 

Related posts