Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası  8nci Akşam Maçları

Bu haber 520 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası  8nci Akşam Maçları

Sakarya İz Reklam: 3-Toy Aydınlatma: 2

Hakem: Engin Bıçak

Sakarya İz Reklam: Rahmi Avcı, Faruk Sarman, Kadir Murat Şen, Halil Karaaslan, Eyüp Berk, Cemalettin Parlak, Arif Sucuoğlu, Ahmet Kara, Ayhan Kalyoncu

Antrenör: Şükrü Kara

Toy Aydınlatma: Behçet Durak, Yavuz Cangır, Ali Uzuner, Ömer Akdağ, Erdal Narin, Şenol Karatay, Bayram Kargün, Zeki Nalçacıoğlu, Sinan Sarı

Antrenör: Murat Dursun

Goller: Dk.10 Zeki Nalçacıoğlu, Dk.22 Ali Uzuner (Toy Aydınlatma), Dk.20 Cemalettin Parlak, Dk.38 Kadir Murat Şen, Dk.50+2 Faruk Sarman (Sakarya İz Reklam)

Sarı Kartlar: Dk.32 Ömer Akdağ, Dk.38 Behçet Durak, Dk.38 Bayram Kargün (Toy Aydınlatma), Dk.40 Eyüp Berk (Sakarya İz Reklam)

Kocaali Demir Emlak: 13-Süel Yapı&Beyaz Köşk: 2

Hakem: Hüseyin Uçar

Kocaali Demir Emlak: Fatih Özaltun, Hakan Muti, Osman Yazıcı, Selim Demir, Muharrem Boz, Rafet Kaplan, Yıldıray Altun, Remzi Atmaca, Ejder İkiz, İsmail Demir, Yılmaz Koç

Antrenör: Yılmaz Koç

Süel Yapı&Beyaz Köşk: Mehmet Gök, Gürcan Alkan, Mustafa Faydalı, Kadir Demir, Muharrem Süel, Erol Çiçek, Ersoy Yıldırım, Cumhur Öcal

Antrenör: Muharrem Süel

Goller: Dk.3-5-46-47 İsmail Demir, Dk.20 Remzi Atmaca, Dk.24 Osman Yazıcı, Dk.27 (K.Kalesine) Erol Çiçek, Dk.30 Hakan Muti, Dk.34 Ejder İkiz, Dk.37-38 Yılmaz Koç, Dk.42 Yıldıray Altun, Dk.49 Muharrem Boz (Kocaali Demir Emlak), Dk.28 Erol Çiçek, Dk.45 (Pen.) Gürcan Alkan (Süel Yapı&Beyaz Köşk)

—     

Kuyudibi Savaşspor: 2-Eski Reji: 3

Hakem: Anıl Garan

Kuyudibi Savaşspor: Turgay Yitiz, Ersin Balcı, Hakim Karakaya, Serkan Kamçı, Yalçın Balık, Kemal Yazıcı, Furkan Köseoğlu

Antrenör: Abdullah Kestane

Eski Reji: Şenol Eroğlu, Muhammed Özer, Özkan Özdemir, Servet Duman, Tarık Kurnazca, Ramazan Kurtuldu, Recep Gürses (K.Kart), Osman Uysal, Murat Bulama, Selim Korkut

Antrenör: Orhan Bulama

Goller: Dk.5-31 Servet Duman, Dk.43 Murat Bulama (Eski Reji), Dk.42 Furkan Köseoğlu, Dk.48 Serkan Kamçı (Kuyudibi Savaşspor)

Sarı Kartlar: Dk.34 Şenol Eroğlu (Eski Reji), Dk.49 Kemal Yazıcı (Kuyudibi Savaşspor)

Kırmızı Kart:36 Recep Gürses (Eski Reji)

Hunca Masterlar: 1-Orta Evden Eve Nakliyat Sapakspor: 2

Hakem: Ertuğrul Kardeş

Hunca Masterlar: Sadık Deveci, Mustafa Depe, Erdoğan Köse, Gökhan Özkan, Bora Durmuşoğlu, Cemal İdikut (K.Kart), Seyhan Dinç, Mustafa Asım Çoban, Ahmet Özkan

Antrenör: Erdoğan Köse

Orta Evden Eve Nakliyat Sapakspor: Mustafa Arslan, Yener Ersoy, Saffet Kaplan, İrfan Dal, Cengiz Kuybulu, Aydın Alkan, Mustafa Suiçmez, Hakan Sezvan

Antrenör: Recep Durak

Goller: Dk.17 Gökhan Özkan (Hunca Masterlar), Dk.47 İrfan Dl, Dk.50 (Pen.) Yener Ersoy (Orta Evden Eve Nakliyat Sapakspor)

Sarı Kartlar: Dk.16 Seyhan Dinç, Dk.30 Cemal İdikut, Dk.50 Ahmet Özkan (Hunca Masterlar), Dk.50+2 Aydın Alkan (Orta Evden Eve Nakliyat Sapakspor)

Kırmızı Kartlar: Dk.47 (2.Sarı) Cemal İdikut (Hunca Masterlar), Dk.(Maç Bitimi) Aydın Alkan (Orta Evden Eve Nakliyat Sapakspor)

Has Traktör: 6-BAİ Yapı: 2

Hakem: Tayfun Güz

Has Traktör: İlhan Sezgin, Abdurrahman Ersoy, Mert Erdem, Yusuf Açıkyörük, Turgay Koçkar, Serkan Gümüşel, Tekin Işık

Antrenör: Sami Aydın

BAİ Yapı: Omar Kadmin Mohammad, Adnan Işık, Fatih Işık, Suat Baş, Hasan Şahin (K.Kart), Özkan Trağan, Cahit Baykal, Hüseyin Kalyoncu, Mikail Kaya

Antrenör: İsmet Bayraktar

Goller: Dk.15-33-40 Serkan Gümüşel, Dk.23 Abdurrahman Ersoy, Dk.31-47 Tekin Işık (Has Traktör), Dk.24 Hüseyin Kalyoncu, Dk.43 (Pen.) Suat Baş (BAİ Yapı)

Sarı Kartlar: Dk.27 Turgay Koçkar, Dk.43 Yusuf Açıkyörük(Has Traktör), Dk.33 Fatih Işık, Dk.37 Hasan Şahin (BAİ Yapı)

Kırmızı Kart: Dk.45 (2.Sarı) Hasan Şahin (BAİ Yapı)

TURNUVA PROGRAMI

14 Temmuz Cuma

Saat 19.30 Suev İnşaat-Sude Gıda (Olgunlar)

Saat 20.30 Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları-Boshoku (Gençler)

Saat 21.30 Düzce Veteranlar-Er Yapı Bosna (Olgunlar)

Saat 22.30 Kocaali Çarşı-Proda (Genç Olgunlar)

Saat 23.30 Sabri Çocuk Giyim Katlı Pazar-Güneşoğlu Süt Ürünleri (Gençler)

15 Temmuz Cumartesi

Ülkemizde yaşanan hain darbe girişiminin yıldönümü olduğundan maç yapılmayacaktır.

16 Temmuz Pazar

Saat 19.30 Kaynarca Duran Teknik-Sapanca Mustafa Mercan İnşaat (Gençler)

Saat 20.30 Rodi Burger-Remax Hür Gayrimenkul (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 21.30 Esmer AVM-EKM Grup (Genç Olgunlar)

Saat 22.30 Şanlı Apart-Doruk Koleji (Genç Olgunlar)

Saat 23.30 Lezita Yıldırım Piliç-Adaçağ İnşaat Coşkunspor (Tecrübeli Olgunlar)

17 Temmuz Pazartesi

Saat 19.30 Ertaş Harita-Ada Çit (Genç Olgunlar)

Saat 20.30 Akyazı Samastı İnşaat-Milli Eğitim (Olgunlar)

Saat 21.30 Akyazı Akbaş İnşaat-Köftecim Erdal (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 22.30 Milli Eğitim-Adaşen Oto&Seçkin Makina (Genç Olgunlar)

Saat 23.30 Uzman Kimya-Er Yapı Bosna (Genç Olgunlar)

18 Temmuz Salı

Saat 19.30 Umut Oto-Doruk Koleji (Olgunlar)

Saat 20.30 Kocaeli Masterlar-Toy Aydınlatma (Genç Olgunlar)

Saat 21.30 Limandere Turan Fındık-SAYTEM Temizlik&Emin Koruma (Olgunlar)

Saat 22.30 Eski Reji-Has Traktör (Genç Olgunlar)

Saat 23.30 Sakarya İz Reklam-Kuyudibi Savaşspor (Genç Olgunlar)

19 Temmuz Çarşamba

Saat 19.30 Proda-Sabri Çocuk Giyim Katlı Pazar (Genç Olgunlar)

Saat 20.30 Temiz İş Alarm-Sakarya Sanatkarlar Odası (Olgunlar)

Saat 21.30 Boshoku-Kocaali Çarşı (Genç Olgunlar)

Saat 22.30 Eski Dostlar-Güneşoğlu Süt Ürünleri (Gençler)

Saat 23.30 Orta Evden Eve Nakliyat Sapakspor-Gürdal Turizm (Olgunlar)

20 Temmuz Perşembe

Saat 19.30 Süel Yapı&Beyaz Köşk-Er Yapı Bosna (Olgunlar)

Saat 20.30 EKM Grup-Çiğ Köftecim Genel Merkez (Genç Olgunlar)

Saat 21.30 Kaynarca Duran Teknik-Esmer AVM (Genç Olgunlar)

Saat 22.30 Oto Aydeniz-Hunca Mestarler (Olgunlar)

Saat 23.30 Doruk Koleji-Sapanca Mustafa Mercan İnşaat (Gençler)

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.