Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası  6ncı Akşam Maçları

Sosyal Medyada Paylaş

Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası  6ncı Akşam Maçları

Güneşoğlu Süt Ürünleri: 6-Kocaali Çarşı: 1

Hakem: Furkan Kocayıldız

Güneşoğlu Süt Ürünleri: Fatih Kosovalı, İsmail Akdeniz, Metin Surmaz, Yasin Yılmaz, Cemil Gümüş, Kazım Turgut, Ayhan İlhan, Kadir Küçük

Antrenör: Emre Kayın

Kocaali Çarşı: Cihan Kalaycı, Barış Turgut, Volkan Zehir, Uğur Tarakçı, Kani Genç, Yasin Emecan, Salih Batman, Yakup Yılmaz, Erkan Turgut

Antrenör: Erkan Güner

Goller: Dk.17-41-46 Kazım Turgut, Dk.26 Kadir Küçük, Dk.32 İsmail Akdeniz, Dk.48 Ayhan İlhan (Güneşoğlu Süt Ürünleri), Dk.22 Volkan Zehir (Kocaali Çarşı)

Sarı Kart: Dk.34 İsmail Akdeniz (Güneşoğlu Süt Ürünleri)

— 

Akyazı Akbaş İnşaat: 3-Adaçağ İnşaat Coşkunspor: 4

Hakem: Uğur Muslu

Akyazı Akbaş İnşaat: Sami Yılmaz, Sedat Kardeş, Mustafa Sağlam, Abdullah Uzungüngör, Yılmaz Yavuz, Zihni Demirbaş, Hasan Cengiz, Ömer Uluköylü, Erol Yıldırım, İlyas Torun, Nail Kahveci

Antrenör: Celal Çevik

Adaçağ İnşaat Coşkunspor: Recep Durak, Şakir Öztürk, Vedat Uysal, Tamer Arancı, Ferdi Tapşın, Şehmuz Aluş, Tansel Oktar, Soner Boz, İmdat Kum, Erol Tolga

Antrenör: Fevzi Çapkınlar

Goller: Dk.10 İmdat Kum, Dk.20 Soner Boz, Dk.26 Tansel Oktar, Dk.39 Erol Tolga (Adaçağ İnşaat Coşkunspor), Dk.33 Abdullah Uzungüngör, Dk.44 Zihni Demirbaş, Dk.46 Mustafa Sağlam (Akyazı Akbaş İnşaat)

Limandere Turan Fındık: 1-Akyazı Öztürkler Market: 5

Hakem: Anıl Garan

Limandere Turan Fındık: Hakan Aydın, Behzat Tosun, Recep Erbaş, Şaban Erbaş, Yahya Celep, Ergün Demir, Yusuf Baki, Bayram Erbaş, Muhammed Ali İskender

Antrenör: Abdurrahman Yılmaz

Akyazı Öztürkler Market: Şener Dönmez, Yusuf Demiralay, Yusuf Demirbaş, Sadettin Dağlı, Ali Dülger, Habib Aydın, Muammer Hikmet, Fahrettin Berk, Ayhan Muşmuloğlu

Antrenör: İrfan Dinçer

Goller: Dk.14 Sadettin Dağlı, Dk.21-22 Ayhan Muşmuloğlu, Dk.35-39 Habib Aydın (Akyazı Öztürkler Market), Dk.36 Şaban Erbaş (Limandere Turan Fındık)

Sarı Kartlar: Dk.32 Muammer Hikmet, Dk.45 Fahrettin Berk, Dk.49 Sadettin Dağlı (Akyazı Öztürkler Market)

Doruk Koleji: 3-Çiğ Köftecim Genel Merkez: 6

Hakem: Ertuğrul Kardeş

Doruk Koleji: Erkan Aydoğan, Musa Avcı, Enis Tort, Fevzi Çolak, İbrahim Türk, Mustafa Kolat, Gürkan Kurtuluş, Doğan Konuklar, Melih Uzunözmen

Antrenör: Namık Yılmaz

Çiğ Köftecim Genel Merkez: Önder Gökdemir, Eser Balaban, Rasim Süha Sarı, Volkan Bakan, Emre Kibar, Faruk Kavakçı, Rüstem Baş, Fatih Kavakçı, Bedri Gel

Antrenör: Fatih Yener

Goller: Dk.9 Rasim Süha Sarı, Dk.30 Volkan Bakan, Dk.32-33 Fatih Kavakçı, Dk.35 Eser Balaban, Dk.46 Emre Kibar (Çiğ Köftecim Genel Merkez), Dk.47-49-50 Mustafa Kolat (Doruk Koleji)

Sarı Kartlar: Dk.10 Musa Avcı (Doruk Koleji), Dk.35 Faruk kavakçı (Çiğ Köftecim Genel Merkez)

Yeni Cami Efsane Akyazı Samastı İnşaat: 1-Doruk Koleji: 6

Hakem: Halit Musaoğlu

Yeni Cami Efsane Akyazı Samastı İnşaat: Mesut Özkan, Sadullah Yılmaz, Nadir Orsavaş, Nihat İçyüz, Hasan Öztürk, Hasan Sabri Yılmaz, Taşkın Orsavaş, Mustafa Yavuz, Hasan Altuntaş, Recep Sarı

Antrenör: Cemil Kurtoğlu

Doruk Koleji: Necmi Baltaoğlu, Murat Balaban, Yüksel Yılmaz, Aydın Özmert, İsa Hocalar, Vedat Tapan. İhsan Odabaşı, Fuat Karadağ, Ahmet Polat, Burak Çankaya, Fatih Kıstak

Antrenör: Namık Yılmaz

Goller: Dk.13 Hasan Sabri Yılmaz (Yeni Cami Efsane Akyazı Samastı İnşaat), Dk.17 Murat Balaban, Dk.26 Aydın Özmert, Dk.32-49 Vedat Tapan, Dk.39 Yüksel Yılmaz, Dk.42 İhsan Odabaşı (Doruk Koleji)

Sarı Kartlar: Dk.36 Ahmet Polat, Dk.41 Aydın Özmert (Doruk Koleji)

TURNUVA PROGRAMI

11 Temmuz Salı

Saat 19.30 Milli Eğitim-SAYTEM Temizlik&Emin Koruma (Olgunlar)

Saat 20.30 Sapanca Mustafa Mercan İnşaat-Şanlı Apart (Gençler)

Saat 21.30 Köftecim Erdal-Rodi Burger (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 22.30 Remax Hür Gayrimenkul-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 23.30 Kaynarca Duran Teknik-EKM Grup (Gençler)

12 Temmuz Çarşamba

Saat 19.30 Temiz İş Alarm-Gürdal Turizm (Olgunlar)

Saat 20.30 Ada Çit-1837 Sapanca Balkaya Tekstil (Gençler)

Saat 21.30 Sakarya Sanatkarlar Odası-Oto Aydeniz (Olgunlar)

Saat 22.30 Milli Eğitim-Er Yapı Bosna (Gençler)

Saat 23.30 Ada Şen Oto&Seçkin Makina-Ertaş Harita (Gençler)

13 Temmuz Perşembe

Saat 19.30 Sakarya İz Reklam-Toy Aydınlatma (Gençler)

Saat 20.30 Kocaali Demir Emlak-Süel Yapı&Beyaz Köşk (Olgunlar)

Saat 21.30 Kuyudibi Savaşspor-Eski Reji (Genç Olgunlar)

Saat 22.30 Hunca Masterlar-Orta Evden Eve Nakliyat Sapakspor (Olgunlar)

Saat 23.30 Has Traktör-BAİ Yapı (Genç Olgunlar)

14 Temmuz Cuma

Saat 19.30 Suev İnşaat-Sude Gıda (Olgunlar)

Saat 20.30 Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları-Boşhoku (Gençler)

Saat 21.30 Düzce Veteranlar-Er Yapı Bosna (Olgunlar)

Saat 22.30 Kocaali Çarşı-Proda (Genç Olgunlar)

Saat 23.30 Sabri Çocuk Giyim Katlı Pazar-Güneşoğlu Süt Ürünleri (Gençler)

15 Temmuz Cumartesi

Ülkemizde yaşanan hain darbe girişiminin yıldönümü olduğundan maç yapılmayacaktır.

16 Temmuz Pazar

Saat 19.30 Kaynarca Duran Teknik-Sapanca Mustafa Mercan İnşaat (Gençler)

Saat 20.30 Rodi Burger-Remax Hür Gayrimenkul (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 21.30 Esmer AVM-EKP Grup (Genç Olgunlar)

Saat 22.30 Şanlı Apart-Doruk Koleji (Genç Olgunlar)

Saat 23.30 Lezita Yıldırım Piliç-Adaçağ İnşaat Coşkunspor (Tecrübeli Ogunlar)

17 Temmuz Pazartesi

Saat 19.30 Ertaş Harita-Ada Çit (Genç Olgunlar)

Saat 20.30 Akyazı Samastı İnşaat-Milli Eğitim (Olgunlar)

Saat 21.30 Akyazı Akbaş İnşaat-Köftecim Erdal (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 22.30 Milli Eğitim-Adaşen Oto&Seçkin Makina (Genç Olgunlar)

Saat 23.30 Uzman Kimya-Er Yapı Bosna (Genç Olgunlar)

18 Temmuz Salı

Saat 19.30 Umut Oto-Doruk Koleji (Olgunlar)

Saat 20.30 Kocaeli Masterlar-Toy Aydınlatma (Genç Olgunlar)

Saat 21.30 Limandere Turan Fındık-SAYTEM Temizlik&Emin Koruma (Olgunlar)

Saat 22.30 Eski Reji-Has Traktör (Genç Olgunlar)

Saat 23.30 Sakarya İz Reklam-Kuyudibi Savaşspor (Genç Olgunlar)

19 Temmuz Çarşamba

Saat 19.30 Proda-Sabri Çocuk Giyim Katlı Pazar (Genç Olgunlar)

Saat 20.30 Temiz İş Alarm-Sakarya Sanatkarlar Odası (Olgunlar)

Saat 21.30 Boşhoku-Kocaali Çarşı (Genç Olgunlar)

Saat 22.30 Eski Dostlar-Güneşoğlu Süt Ürünleri (Gençler)

Saat 23.30 Orta Evden Eve Nakliyat Sapakspor-Gürdal Turizm (Olgunlar)

20 Temmuz Perşembe

Saat 19.30 Süel Yapı&Beyaz Köşk-Er Yapı Bosna (Olgunlar)

Saat 20.30 EKM Grup-Çiğ Köftecim Genel Merkez (Genç Olgunlar)

Saat 21.30 Kaynarca Duran Teknik-Esmer AVM (Genç Olgunlar)

Saat 22.30 Oto Aydeniz-Hunca Mestarler (Olgunlar)

Saat 23.30 Doruk Koleji-Sapanca Mustafa Mercan İnşaat (Gençler)

 

 

Related posts