Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvas  5nci Akşam Maçları

Bu haber 323 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvas  5nci Akşam Maçları

BAİ Yapı: 7-Kuyudibi Savaşspor: 6

Hakem: Furkan Şen

BAİ Yapı: Omar Kahdim Muhsin Hameed, Fatih Işık, Adnan Işık, Suat Kaya, Cahit Baykal, Özkan Trağan, Mikail Kaya, Mustafa Yılmaz, Hasan Şahin

Antrenör: Yok

Kuyudibi Savaşspor: Uğur Beler, Turgay Yitiz, Onur Hoşoğlu (K.Kart), Ersin Balcı, Hakim Karakaya. Kemal Yazıcı, Fatih Faruşoğlu, Serkan Kamçı, Yalçın Balık

Antrenör: Yok

Goller: Dk.4-30 Adnan Işık, Dk.9-31-36 Hasan Şahin, Dk.24 Mustafa Yılmaz, Dk.41 Suat Kaya (BAİ Yapı), Dk.20 (Pen.)-35-45 Fatih Faruşoğlu, Dk.26 Yalçın Balık, Dk.39 Ersin Balcı, Dk.47 Serkan Kamçı (Kuyudibi Savaşspor)

Sarı Kartlar: Dk.23 Onur Hoşoğlu, Dk.42 Kemal Yazıcı, Dk.48 Ersin Balcı (Kuyudibi Barbarosspor), Dk.34 Adnan Işık, Dk.50 Hasan Şahin (BAİ Yapı)

Kırmızı Kart: Dk.33 (2.Sarı) Onur Hoşoğlu (Kuyudibi Savaşspor)

Düzce Veteranlar: 0-Sude Gıda: 1

Hakem: Ömer Faruk Kılıç

Düzce Veteranlar: Ünal Yüksel, Cengiz Yazıcı, Varol Keleş, İsmail Demirbaş, Erdoğan Özcan, Serdar Gürkan, Kudret Güneş, Hasan Gültepe, Osman Gümüş, Alper Özata, Erdinç Kaya, Şerif Ali Karanfil, Özkan Akbulut

Antrenör: Muhittin Durmaz

Sude Gıda: Süleyman Yetim, Mustafa Şenol, İdris Kaymak, Şükrü Kara, Osman Sağır, Erdem Baykan, Sinan Özalp, Selahattin Arslan, Soner Çalışkan, Hakan Ergünoğlu, Serkan Kunduz

Antrenör: Şemsi Ege

Gol: Dk.11 Erdem Baykan (Sude Gıda)

Sarı Kartlar: Dk.35 Erdoğan Özcan (Düzce Veteranlar), Dk.44 Mustafa Şenol (Sude Gıda)

Eski Dostlar: 4-Sabri Çocuk Giyim Katlı Pazar: 3

Hakem: Murat Sarkuş

Eski Dostlar: Hakan Mercan, Semih Sandal, Muzaffer Aydınlı, Kaşif Karafilik, Mehmet Toy, Harun Ormancı, Özgür Şenol, Murat Aydın

Antrenör: Güngör İçer

Sabri Çocuk Giyim Katlı Pazar: Adem Sobacı, Yasin Coşkun, Sezai Çapa, Ferdi Tüfekçi, Önder Batmacı, Ömer Ercin, Nadir Kurt, Kadir Mestanlı, Şükrü Yavuz, Hakan Öncü, Kazım Kamışoğlu

Antrenör: Ayhan Sevinç

Goller: Dk.8 Muzaffer Aydınlı, Dk.23-42 Harun Ormancı, Dk.41 Mehmet Toy (Eski Dostlar), Dk.18-43 Hakan Öncü, Dk.47 Önder Batmacı (Sabri Çocuk Giyim Katlı Pazar)

Sarı Kart: Dk.33 Şükrü Yavuz (Sabri Çocuk Giyim Katlı Pazar)

Er Yapı Bosna: 7-Kocaali Demir Emlak: 1

Hakem: Tayfun Güz

Er Yapı Bosna: Ferruh Bayram, Namık Kemal Yılmaz, Adil Yazıcı, Birol Yavuz, Şenol Kargün, Salih Baş, Akan Mıhçı, Soner Nelikel, Berat Ferik, Yasin Usta, Özcan Tanıl

Antrenör: Erdoğan Pırıldar

Kocaali Demir Emlak: Fatih Özaltun, Salim Demir, Rafet Kaplan, Muharrem Boz, Yıldıray Altun, İrfan Gökçe, Ejder İkiz, İsmail Demir, Yılmaz Koç

Antrenör: Beyler Gökçe

Goller: Dk.2-33-41 Soner Nelikel, Dk.17 Birol Yavuz, Dk.19 Yasin Usta, Dk.43 Salih Baş, Dk.49 Şenol Kargün (Er Yapı Bosna), Dk.34 Yıldıray Altun (Kocaali Demir Emlak)

Sarı Kart: Dk.31 Birol Yavuz (Er Yapı Bosna)

Süel Yapı&Beyaz Köşk: 4-Suev İnşaat: 7

Hakem: Murat Baş

Süel Yapı&Beyaz Köşk: Erol Çiçek, Muharrem Süel, Mustafa Faydalı, Uğur Erkan, Cumhur Öcal, Sedat Baran, Ersoy Yıldırım, Kadir Demir

Antrenör: Mirzacan Yıldırım

Suev İnşaat: Şaban Çolak, Ayhan Yeniay, Turhan Taşkın, Şükrü Güneş, Ahmet Uçar, Güngör Açıkgöz, Turgut Okan, Tuncay Budakin, İrfan Şimşek, Yusuf Gergin, Hasan Kol, Sedat Memiş, Selçuk Başak, Nihat Aktaş

Antrenör: Turan Varkan

Goller: Dk.2 Sedat Memiş, Dk.6-43 Tuncay Budakin. Dk.15-28 Güngör Açıkgöz, Dk.24 Turhan Taşkın, Dk.44 Ahmet Uçar (Suev İnşaat), Dk.13 Uğur Erkan, Dk.17 Kadir Demir, Dk.25-49 Muharrem Süel (Süel Yapı&Beyaz Köşk)

Sarı Kart: Dk.21 Cumhur Öcal (Süel Yapı&Beyaz Köşk)

TURNUVA PROGRAMI

10 Temmuz Pazartesi

Saat 19.30 Güneşoğlu Süt Ürünleri-Kocaali Çarşı (Gençler)

Saat 20.30 Akyazı Akbaş İnşaat-Adaçağ İnşaat&Coşkunspor (Tecrübeli)

Saat 21.30 Tura Fındık-Akyazı Öztürkler Market (Olgunlar)

Saat 22.30 Doruk Koleji-Çiğ Köftecim (Gençler)

Saat 23.30 Akyazı Samastı İnşaat-Doruk Koleji (Olgunlar)

11 Temmuz Salı

Saat 19.30 Milli Eğitim-SAYTEM Temizlik&Emin Koruma (Olgunlar)

Saat 20.30 Sapanca Mustafa Mercan İnşaat-Şanlı Apart (Gençler)

Saat 21.30 Köftecim Erdal-Rodi Burger (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 22.30 Remax Hür Gayrimenkul-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 23.30 Kaynarca Duran Teknik-EKM Grup (Gençler)

12 Temmuz Çarşamba

Saat 19.30 Temiz İş Alarm-Gürdal Turizm (Olgunlar)

Saat 20.30 Ada Çit-1837 Sapanca Balkaya Tekstil (Gençler)

Saat 21.30 Sakarya Sanatkarlar Odası-Oto Aydeniz (Olgunlar)

Saat 22.30 Milli Eğitim-Er Yapı Bosna (Gençler)

Saat 23.30 Ada Şen Oto&Seçkin Makina-Ertaş Harita (Gençler)

13 Temmuz Perşembe

Saat 19.30 Sakarya İz Reklam-Toy Aydınlatma (Gençler)

Saat 20.30 Kocaali Demir Emlak-Süel Yapı&Beyaz Köşk (Olgunlar)

Saat 21.30 Kuyudibi Savaşspor-Eski Reji (Genç Olgunlar)

Saat 22.30 Hunca Masterler-Orta Evden Eve Nakliyat Sapakspor (Olgunlar)

Saat 23.30 Has Traktör-BAİ Yapı (Genç Olgunlar)

14 Temmuz Cuma

Saat 19.30 Suev İnşaat-Sude Gıda (Olgunlar)

Saat 20.30 Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları-Boşhoku (Gençler)

Saat 21.30 Düzce Veteranlar-Er Yapı Bosna (Olgunlar)

Saat 22.30 Kocaali Çarşı-Proda (Genç Olgunlar)

Saat 23.30 Sabri Çocuk Giyim Katlı Pazar-Güneşoğlu Süt Ürünleri (Gençler)

15 Temmuz Cumartesi

Ülkemizde yaşanan hain darbe girişiminin yıldönümü olduğundan maç yapılmayacaktır.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.