Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası  3ncü Akşam Maçları

Bu haber 234 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası  3ncü Akşam Maçları

Yıldız Yemek: 2-Köftecim Erdal: 6

Hakem: Murat Sarkuş

Yıldız Yemek: Behçet Al, Hasan Yıldız, Mithat Başar, Aydın Tarım, Bülent Uyarım, İsa Müslim, Sinan Kahraman, Orhan Muslu, Ekrem Çelik, Ömer Akdeniz, Hakan Yapan

Antrenör: Alaattin Yıldırım

Köftecim Erdal: Önder Özdemir, Selahattin Aydın, Hüseyin Aydın, Latif Yan, Recai Yan, İzzet Yaldız, İsmail Yenice, Uğur Çelikarslan, Adnan Öztürk, Hüseyin Karamehmetoğlu, Abdurrahman Yılmaz

Antrenör: Mesut Özkan

Goller: Dk.13 Selahattin Aydın, Dk.21-49-50 Recai Yan, Dk.27-40 İzzet Yaldız (Köftecim Erdal), Dk.23 Orhan Muslu, Dk.45 Sinan Kahraman (Yıldız Yemek)

Milli Eğitim: 6-Ertaş Harita: 8

Hakem: Murat Baş

Milli Eğitim: İsa Aydıncı, Numan Savur, Engin Yılmaz, Özgür Yusufreisoğlu, Sadık Adatepe, Murat Kantarcıoğlu, Meriç Akkaya, Yusuf Yıldırım, Adem Arslan, Taşkın Esmer

Antrenör: İlhan Sütlü

Ertaş Harita: Veysel Beşik, Aytaç Çakıroğlu, Ömer Gündostu, Serdar Pamuklar, Haydar Koç, Fatih Sarman, Metin Aydınlı, Hasan Kan, İlhan Var

Antrenör: Suat Onar

Goller: Dk.2-4 İlhan Var, Dk.12 Hasan Kan, Dk.14 Serdar Pamuklar, Dk.41-42-45-50 Haydar Koç (Ertaş Harita), Dk.27-37 Özgür Yusufreisoğlu, Dk.38-40 Numan Savur, Dk.39 Adem Arslan, Dk.47 Meriç Akkaya (Milli Eğitim)

Gürdal Turizm: 7-Hunca Masterlar: 1

Hakem: Bahadır İleri

Gürdal Turizm: Hüsamettin Gönüller, Halim Gönül, Doğan Yüksel, Hamza Balcılar, Orhan Sert, Derya Sökmenberk, Levent Berber, Uğur Uysal, Ali Alyüz, Yusuf Diril, Erdoğan Yavuz

Antrenör: Muammer Alataş

Hunca Masterlar: Bora Durmuşel, Ayhan Kebeli, Cemal İdikut, Seyhan Dinç, Fahri Durmuş, Ahmet Özkan, Mustafa Asım Çoban

Antrenör: Erdoğan Köse

Goller: Dk.16-17-45 Yusuf Diril, Dk.32 Doğan Yüksel, Dk.35 Erdoğan Yavuz, Dk.36-41 Uğur Uysal (Gürdal Turizm), Dk.47 Ayhan Kebeli (Hunca Masterlar)

Uzman Kimya: 1-Ada Çit: 4

Hakem: Hakan Adlı

Uzman Kimya: Ertuğrul Çetin, Alper Yılmaz, Serdar Aktürk. Emrah Toylar, Orhan Tok, Yasin Bakır, Ayhan Coşkun, Emre Uludere, Mustafa Amasyalı

Antrenör: Ergün Özgür

Ada Çit: Ahmet Çoban, Özgür Ömez, Mustafa Sarı, Orhan Ergin, Engin Kan, Nihat Muriç Baş, Murat Gem, Murat Kemiksiz, Dinçer Çakar

Antrenör: Yok

Goller: Dk.1 (46.sn.) Yasin Bakır (Uzman Kimya), Dk.11 Özgür Ömez, Dk.28-29 Orhan Ergin, Dk.44 Nihat Muriç Baş (Ada Çit)

Temiz İş Alarm: 1-Oto Aydeniz: 11

Hakem: Anıl Garan

Temiz İş Alarm: Metin Bayram, Yakup Vergül, Ahmet Öksüz, Cevat İpşiroğlu, Naim Çınar, Metin Başkaya, Özcan Sönmez, Murat Tunçlar, Nail Kurt, Yılmaz Demir, Mahmut Balkan, İlhan Gülşen

Antrenör: Erkan Çetin

Oto Aydeniz: Adem Çolak, Rıfat Deniz, Mustafa Çabuk, Çetin Tunçat, Cevat Koç, Atakan Gültekin, Davut Arslan, Engin Akyıldız

Antrenör: Savaş Kılınç

Goller: Dk.3 Cevat Koç, Dk.6-10-45-48 Rıfat Deniz, Dk.10-38 Atakan Gültekin, Dk.13-42 Davut Arslan, Dk.35 Engin Akyıldız, Dk.46 Mustafa Çabuk (Oto Aydeniz), Dk.4 Nail Kurt (Temiz İş Alarm)

TURNUVA PROGRAMI

8 Temmuz Cumartesi

Saat 19.30 Orta Evden Eve Nakliyat Sapakspor-Sakarya Sanatkarlar Odası (Olgunlar)

Saat 20.30 Sakarya İz Reklam-Eski Reji (Gençler)

Saat 21.30 1837 Sapanca Balkaya Tekstil-Adaşen Oto&Seçkin Makina (Gençler)

Saat 22.30 Kocaeli Masterler-Has Traktör (Gençler)

Saat 23.30 Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları-Proda (Gençler)

9 Temmuz Pazar

Saat 19.30 BAİ Yapı-Kuyudibi Savaşspor (Gençler)

Saat 20.30 Düzce Veteranlar-Sude Gıda (Olgunlar)

Saat 21.30 Eski Dostlar-Sabri Çocuk Giyim Katlı Pazar (Gençler)

Saat 22.30 Er Yapı Bosna-Kocaali Demir Emlak (Olgunlar)

Saat 23.30 Süel Yapı&Beyaz Köşk-Suev İnşaat (Olgunlar)

10 Temmuz Pazartesi

Saat 19.30 Güneşoğlu Süt Ürünleri-Kocaali Çarşı (Gençler)

Saat 20.30 Akyazı Akbaş İnşaat-Adaçağ İnşaat&Coşkunspor (Tecrübeli)

Saat 21.30 Tura Fındık-Akyazı Öztürkler Market (Olgunlar)

Saat 22.30 Doruk Koleji-Çiğ Köftecim (Gençler)

Saat 23.30 Akyazı Samastı İnşaat-Doruk Koleji (Olgunlar)

11 Temmuz Salı

Saat 19.30 Milli Eğitim-SAYTEM Temizlik&Emin Koruma (Olgunlar)

Saat 20.30 Sapanca Mustafa Mercan İnşaat-Şanlı Apart (Gençler)

Saat 21.30 Köftecim Erdal-Rodi Burger (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 22.30 Remax Hür Gayrimenkul-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 23.30 Kaynarca Duran Teknik-EKM Grup (Gençler)

12 Temmuz Çarşamba

Saat 19.30 Temiz İş Alarm-Gürdal Turizm (Olgunlar)

Saat 20.30 Ada Çit-1837 Sapanca Balkaya Tekstil (Gençler)

Saat 21.30 Sakarya Sanatkarlar Odası-Oto Aydeniz (Olgunlar)

Saat 22.30 Milli Eğitim-Er Yapı Bosna (Gençler)

Saat 23.30 Ada Şen Oto&Seçkin Makina-Ertaş Harita (Gençler)

13 Temmuz Perşembe

Saat 19.30 Sakarya İz Reklam-Toy Aydınlatma (Gençler)

Saat 20.30 Kocaali Demir Emlak-Süel Yapı&Beyaz Köşk (Olgunlar)

Saat 21.30 Kuyudibi Savaşspor-Eski Reji (Genç Olgunlar)

Saat 22.30 Hunca Masterler-Orta Evden Eve Nakliyat Sapakspor (Olgunlar)

Saat 23.30 Has Traktör-BAİ Yapı (Genç Olgunlar)

14 Temmuz Cuma

Saat 19.30 Suev İnşaat-Sude Gıda (Olgunlar)

Saat 20.30 Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları-Boşhoku (Gençler)

Saat 21.30 Düzce Veteranlar-Er Yapı Bosna (Olgunlar)

Saat 22.30 Kocaali Çarşı-Proda (Genç Olgunlar)

Saat 23.30 Sabri Çocuk Giyim Katlı Pazar-Güneşoğlu Süt Ürünleri (Gençler)

15 Temmuz Cumartesi

Ülkemizde yaşanan hain darbe girişiminin yıldönümü olduğundan maç yapılmayacaktır.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.