2 SALİSELİK FARKLA ŞAMPİYONLUĞU KAÇIRDI.

Sosyal Medyada Paylaş

2 SALİSELİK FARKLA ŞAMPİYONLUĞU KAÇIRDI.

Geyve Atatürk İlkokulu öğrencisi Çağatay Güler İzmit’te yapılan Cheetos Türkiye bölge elemelerinde 2 saliselik fark ile şampiyonluğu kaçırdı.

“Cheetos Türkiye Hızlısını Seçiyor” bölge elemeleri İzmitte yapıldı.Yarışmalara Sakaryayı temsilen Geyve Atatürk İlkokulu öğrencileri Çağatay GÜLER ve Emirhan TÜMEN  katıldı.

Sakarya birincisi ve üçüncüsü olarak bölge finaline katılan öğrencilerimiz  ve komşu 8 ilden gelen il 1,2 ve 3.lerinin(27 sporcu öğrenci) katılarak  yarıştığı 60 metre bölge finallerinde Çağatay GÜLER 9,62 lik derecesiyle sadece 2 saliselik farkla bölge ikincisi oldu. Diğer sporcumuz Emirhan TÜMEN ise 9,92 lik derecesiyle bölge beşincisi oldu.

Hedefinin Türkiye birinciliği olduğunu söyleyen Çağatay bu doğrultuda çalışmalara devam edip amacıma ulaşacağım dedi.

İki öğrencimiz de Atletizm  il takımına seçilerek Sakarya Atatürk stadında haftada 3-4 gün  antrenmanlarına devam etmektedir.

kocaelibf2005erkek geyve-ataturk-ortaokulu-atletizm-sporcuları-cagatay-guler-emirhan-tumen- (2) geyve-ataturk-ortaokulu-atletizm-sporcuları-cagatay-guler-emirhan-tumen- (4) geyve-ataturk-ortaokulu-atletizm-sporcuları-cagatay-guler-emirhan-tumen- (6)

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

Related posts