2-AMATÖR MAÇ PROGRAMI 5.HAFTA

Bu haber 639 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş
  1. AMATÖR MAÇ PROGRAMI 5.HAFTA

14 MAYIS CUMARTESİ 2.AMATÖR KÜME 5..HAFTA

Karamansuni Çim         19:00 Ozanlargücüspor Sakaryaormangençlikspor

Karamansun İçim          21:00 Yenialandüzü Spor       Sakaryacaddesi Spor

Arifiyesuni Çim   19:00 Eşmespor   Boğazköyspor

Arifiyesuni Çim   21:00 Safibeyspor         Kızılkayaspor

Akyazı                   18:00        Çatalköprüspor   Hacıfazlıoğluspor

Hendek                  18:00        Hendekgücüspor  32evlerspor

Erenlersuni Çim   19:00 Sakaryagücüspor Maltepegençlikspor

Erenlersuni Çim   21:00 Budaklarspor      Acıelmalıkspor

Erdoğdu             18:00  Bedilkazancıspor Akyazıspor

15  Mayıs Pazar 2. Amatör 5.Hafta

Pamukova            14:00         Pamukovaakhisar Spor Kemaliyespor

Pamukova             16:00        İsebaligençlikspor         Hayreddinspor

Pamukova             18:00        Cihadiyespor       Mekecespor

Karasusuni Çim   16:00 Kuruderespor      Kocaalisahilspor

Karasusuni Çim   18:00 Darıçayırıspor     Sinanoğluspor

Kocaalisuni Çim  18:00 Kuyumculuspor   Büyükyanıkspor

Alifuatpaşa         18:00  Alifuatpaşaspor   Bağlarbaşıspor

Hacıkışla            18:00  Kocadöngelspor  Kazımpaşabeldespor

Söğütlü               18:00  Söğütlükalespor  Sakaryakaradenizspor

Hendek               18:00  Yeşillergençlik Spor      Göktepespor

Karapürçek                 17:00   Fırtınagençler Birliğispor       Yağcılarspor

Erdoğdu            16:00   Eskibedilspor      Hasanbeyspor

Erdoğdu            18:00   Vakıfspor   Yuvalakspor

Akyazı                16:00  Topağacıspor      Erdoğduspor

Akyazı                18:00  Gazellerspor        Harunustaspor

Erenlersuni        15:00   Taşlıkidmanyurdu Spor         Meşelispor

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.