Olgunlar Futbol Turnuvası Kırk yedinci Akşam Maçları

Bu haber 1.444 kez okundu.
- -
Sosyal Medyada Paylaş

Kayalar Tarım Sakarya 27nci Olgunlar Futbol Turnuvası    Kırk yedinci Akşam Maçları

Tüvasaş-Ntk Yapı birlikte

NTK Yapı: 2-TÜVASAŞ: 4

Hakem: Engin Bıçak

NTK Yapı: Ender Özdemir, Latif Yan, Münür Uçar, Sebahattin Kıyak, Adnan Öztürk, Cemil Kocacık, Güngör Öztürk, Recai Yan, Hüseyin Çoban, Yavuz Şahin

Antrenör: Muammer Alataş

TÜVASAŞ: İrfan Arkan, Recai Eker, Hüseyin Toç, İbrahim Topçu, Aydın Kurucu, İbrahim Kunduracı, Mevlüt Akbaş, Gökhan Millet, Kenan Çetinkaya, Engin Özdemir

Antrenör: Murat Çiçek

Goller: Dk.3-20 Aydın Kurucu, Dk.11 Hüseyin Toç, Dk.40 Recai Eker (TÜVASAŞ), Dk.7 (Pen.) Hüseyin Çoban, Dk.45 Sebahattin Kıyak (NTK Yapı)

Başkan Yaman Tüvasaş maçını izledi

EntosavKuzey Yıldızı

Kuzey Yıldızı: 7-Entosav İlaçlama: 10

Hakem: Mustafa Aldemir

Kuzey Yıldızı: Mustafa Yılmaz, Köksal Ok, Şaban Kara, Sezai Arık, Mustafa Zaimoğlu, Kazım Çakır, Yusuf Baki, Şerafettin Beyaz

Antrenör: Kenan Tiryaki

Entosav İlaçlama: Mesut Özkan, Mesut Yıldırır, Mustafa Şenol, Fuat Karadağ, Ahmet Uçar, Burhan Kıral, Celal Uçar, Sedat Kuçin

Antrenör: Hüseyin Karamehmetoğlu

Goller: Dk.4-13-18 Burhan Kıral, Dk.20-38 Celal Uçar, Dk.25-27-31-35 Ahmet Uçar, Dk.37 Mustafa Şenol (Entosav İlaçlama), Dk.7-19-33- Sezai Arık, Dk.14-30-46 Yusuf Baki, Dk.43 Şerafettin Beyaz (Kuzey Yıldızı)

Düzce RaftingSuevEngin Bıçak

Suev İnşaat: 6-Düzce Rafting: 5

Hakem: Zeki Erdem Şen

Suev İnşaat: Haldun Erbirlik, Ayhan Yeniay, Hakan Özlü, Tuncay Budakin, İlhan Var, Mesut Saka

Antrenör: Sezgin Başak

Düzce Rafting: Önder Gökdemir, Engin Akyıldız, Yiğit Ayav, Murat Balaban, Eser Balaban, Tamer Yüksel, Yusuf Açıkyörük

Antrenör: Hakan Turan

Goller: Dk.5-29-38-49 Murat Balaban, Dk.42 Yusuf Açıkyörük (Düzce Rafting), Dk.11 Tuncay Budakin, Dk.34-43-50 İlhan Var, Dk.35 Hakan Özlü, Dk.36 Mesut Saka (Suev İnşaat)

Kocaeli Mastırlar: 0-Hun İlaçlama: 3 (Hükmen)

NOT: Saat 22.30’da başlaması gereken bu karşılaşma, Kocaeli Mastırlar Takımının sahaya çıkmaması nedeniyle iptal olmuştur. Müsabaka, Hun İlaçlama Takımının 3-0 Hükmen Galibiyeti şeklinde tescil edilmiştir.

Eski RejiKıyak köpürdü

Eski Reji: 6-Cumhurçelik&Adayıldız Makine: 7

Hakem: Zeynel Abidin Erdoğan

Eski Reji: Erdem Azap, Tarık Kurnazca, Recep Gürses, Orhan Bulama, Tolga Güreş, Ömer Örçün, Murat İyem

Antrenör: Nuri Akkaş

Cumhurçelik&Adayıldız Makine: Metin Kaya, Özcan Tanıl, Nihat Aktaş, Hakan Sezvan, Berat Ferik, Akan Mıhçı, Engin Vatan, Nadir Kurt, Sinan Balcı

Antrenör: Mehmet Emin Dertli

Goller: Dk.6-14-22 Hakan Sezvan, Dk.19-36 Engin Vatan, Dk.30 Özcan Tanıl, Dk.39 Nadir Kurt (Cumhurçelik&Adayıldız Makine), Dk.15-25-35-46 Orhan Bulama, Dk.40 Ömer Örçün, Dk.47 Tolga Güreş (Eski Reji)

Turnuva Programı

23 Temmuz 2015 Perşembe

Saat 19.30 Sakarya İz Reklam-Seyyidoğulları Kuruyemiş

Saat 20.30 Adaçağ İnşaat&Coşkunspor-Osman Halil Madencilik

Saat 21.30 Kocaali Demir Emlak-Bosna Pırıldar Adapey

Saat 22.30 Milli Eğitim-Kocaali Aktaşspor

Saat 23.30 İmren Ciğercisi-FAMEC Raylı Sistemler

24 Temmuz 2015 Cuma

Saat 19.30 Tarım Kredi-Yıldız Yemek

Saat 20.30 Mahsa İnşaat-Akyazıspor

Saat 21.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Merkez Oto

Saat 22.30 Aydın Gıda-Akyazıspor

Saat 23.30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Ata Metal Simitçiii

25 Temmuz 2015 Cumartesi

Final Grubu müsabakaları öncesi bir günlük izin olduğu için maç yapılmayacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.