1.AMATÖR PLAYOFF 2.HAFTA MÜSABAKA PROGRAMI

Bu haber 601 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

1.AMATÖR PLAYOFF 2.HAFTA MÜSABAKA PROGRAMI

12.04.2017 ÇARŞAMBA

Erenlersuni Çim 18:00         Hanlıköyspor     Karasukültür Gençlikspor

Erenlersuni Çim 20:00         Kuzulukspor      Geyvespor

Akyazısuniçim   20:00         Çamlıcabeldespor       Karapürçekspor

Arifiyesuniçim   20:00         Sakaryatekspor  Akyazıakınspor

Arifiyesuniçim   18:00         Karaaptilerakınspor    Aşağıkirazcaspor

1.AMATÖR PLAYOFF  3.HAFTA MÜSABAKA PROGRAMI

15.04.2017 .CUMARTESİ

Karamansuni Çim       18:00         Karapürçekspor Aşağıkirazcaspor

Karamansuni Çim 20:00KarasukültürGençlikÇamlıcabeldespor

Erenlersuni Çim 16:00         Akyazıakınspor Hanlıköyspor

Erenlersuni Çim 18:00         Geyvespor Sakaryatekspor

Erenlersuni Çim 20:00         Kuzulukspor      Karaaptilerakın Spor

1.AMATÖR PLAYOFF  4.HAFTA MÜSABAKA PROGRAMI

19.04.2017 Çarşamba

Erenlersuni Çim 18:00.Aşağıkirazcaspor.Karasukültür Gençlikspor

Erenlersuni Çim 20:00         Hanlıköyspor     Geyvespor

Akyazısuniçim   20:00         Çamlıcabeldespor       Akyazıakınspor

Karamansuni Çim       18:00         Sakaryatekspor  Kuzulukspor

Arifiyesuniçim   20:00         Karaaptilerakın Spor  Karapürçekspor

1.Amatör Playoff 5.Hafta Müsabaka Programı

23.04.2017. Pazar

Erenlersuni Çim 20:00 Karasukültür Gençlikspor Karapürçekspor

Erenlersuni Çim 14:00         Akyazıakınspor Aşağıkirazcaspor

Erenlersuni Çim 16:00         Geyvespor Çamlıcabeldespor

Erenlersuni Çim 18:00         Kuzulukspor      Hanlıköyspor

Erenlersuni Çim 12:00         Sakaryatekspor  Karaaptilerakın Spor

1.AMATÖR PLAYOFF  6.HAFTA MÜSABAKA PROGRAMI

26.04.2017 Çarşamba

Arifiyesuniçim   20:00         Hanlıköyspor     Sakaryatekspor

Akyazısuniçim   18:00         Karapürçekspor Akyazıakınspor

Akyazısuniçim   20:00         Çamlıcabeldespor       Kuzulukspor

Erenlersuni Çim 20:00         Aşağıkirazcaspor         Geyvespor

Karamansuni Çim.20:00.Karaaptilerakın  Karasukültür Gençlikspor

1.AMATÖR PLAYOFF  7.HAFTA MÜSABAKA PROGRAMI

30.04.2017 PAZAR

Erenlersuni Çim 12:00         Geyvespor Karapürçekspor

Erenlersuni Çim 14:00         Akyazıakınspor Karasukültür Gençlikspor

Erenlersuni Çim 16:00         Sakaryatekspor  Çamlıcabeldespor

Erenlersuni Çim 18:00         Kuzulukspor      Aşağıkirazcaspor

Erenlersuni Çim 20:00         Karaaptilerakın Spor  Hanlıköyspor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.