1.AMATÖR PLAYOFF 1.HAFTA MÜSABAKA PROGRAMI

Bu haber 389 kez okundu.
- -
Sosyal Medyada Paylaş

1.AMATÖR PLAYOFF 1.HAFTA MÜSABAKA PROGRAMI

09.04.2017  PAZAR

Erenlersuni Çim          20:00   Aşağıkirazcaspor        Çamlıcabeldespor

Erenlersuni Çim          14:00   Karapürçekspor          Hanlıköyspor

09erenlersuni Çim      16:00   Karasukültür Gençlikspor      Sakaryatekspor

Akyazısuniçim            16:00   Akyazıakınspor          Kuzulukspor

Erenlersuni Çim          18:00   Geyvespor      Karaaptilerakıns Por

1.AMATÖR PLAYOFF  2.HAFTA MÜSABAKA PROGRAMI

12.04.2017 ÇARŞAMBA

Erenlersuni Çim          18:00   Hanlıköyspor  Karasukültür Gençlikspor

Akyazısuniçim            20:00   Çamlıcabeldespor       Karapürçekspor

Erenlersuni Çim          20:00   Kuzulukspor   Geyvespor

Arifiyesuniçim            20:00   Sakaryatekspor           Akyazıakınspor

Arifiyesuniçim            18:00   Karaaptilerakınspor    Aşağıkirazcaspor

1.AMATÖR PLAYOFF  3.HAFTA MÜSABAKA PROGRAMI

15.04.2017 .CUMARTESİ

Karamansuni Çim       18:00   Karapürçekspor          Aşağıkirazcaspor

Karamansuni Çim       20:00   Karasukültür Gençlikspor      Çamlıcabeldespor

Erenlersuni Çim          16:00   Akyazıakınspor          Hanlıköyspor

Erenlersuni Çim          18:00   Geyvespor      Sakaryatekspor

Erenlersuni Çim          20:00   Kuzulukspor   Karaaptilerakın Spor

1.AMATÖR PLAYOFF  4.HAFTA MÜSABAKA PROGRAMI

19.04.2017 ÇARŞAMBA

Erenlersuni Çim          20:00   Hanlıköyspor  Geyvespor

Akyazısuniçim            20:00   Çamlıcabeldespor       Akyazıakınspor

Erenlersuni Çim          18:00   Aşağıkirazcaspor        Karasukültür Gençlikspor

Karamansuni Çim       18:00   Sakaryatekspor           Kuzulukspor

Arifiyesuniçim            20:00   Karaaptilerakın Spor  Karapürçekspor

1.AMATÖR PLAYOFF  65HAFTA MÜSABAKA

23.04.2017. PAZAR

Erenlersuni Çim          20:00   Karasukültür Gençlikspor      Karapürçekspor

Erenlersuni Çim          14:00   Akyazıakınspor          Aşağıkirazcaspor

Erenlersuni Çim          16:00   Geyvespor      Çamlıcabeldespor

Erenlersuni Çim          18:00   Kuzulukspor   Hanlıköyspor

Erenlersuni Çim          12:00   Sakaryatekspor           Karaaptilerakın Spor

1.AMATÖR PLAYOFF  6.HAFTA MÜSABAKA PROGRAMI

26.04.2017 ÇARŞAMBA

Arifiyesuniçim            20:00   Hanlıköyspor  Sakaryatekspor

Akyazısuniçim            20:00   Çamlıcabeldespor       Kuzulukspor

Erenlersuni Çim          20:00   Aşağıkirazcaspor        Geyvespor

Akyazısuniçim            18:00   Karapürçekspor          Akyazıakınspor

Karamansuni Çim       20:00   Karaaptilerakın Spor  Karasukültür Gençlikspor

1.AMATÖR PLAYOFF  7.HAFTA MÜSABAKA PROGRAMI

30.04.2017 PAZAR

Erenlersuni Çim          14:00   Akyazıakınspor          Karasukültür Gençlikspor

Erenlersuni Çim          12:00   Geyvespor      Karapürçekspor

Erenlersuni Çim          18:00   Kuzulukspor   Aşağıkirazcaspor

Erenlersuni Çim          16:00   Sakaryatekspor           Çamlıcabeldespor

Erenlersuni Çim          20:00   Karaaptilerakın Spor  Hanlıköyspor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.