1.AMATÖR KÜME 9.HAFTA MÜSABAKA PROGRAMI

Bu haber 584 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

1.AMATÖR KÜME 9.HAFTA MÜSABAKA PROGRAMI

09.12.2016 CUMA

Erenler Suniçim                20:00     Yıldırım Spor      Kızılkayaspor

Karaman Suniçim           20:00     Hızırtepe Yenı Özenspor              Kuzulukersoy Spor

Arifiye Suniçim 20:00     Yenıkentfırat Spor          Akyazıakın Spor

10.12.2016

CUMARTESİ

Erenler Suniçim                16:00     Harmanlık Spor Çamlıcabelde Spor

Erenler Suniçim                18:00     Karaçam Spor    Karasukültür Gençlık Spor

Erenler Suniçim                20.00     Hacıkışla Spor    Kocaalisahil Spor

Karaman Suniçim            16:00     Sakaryashçek Spor         Harb İş Spor

Karaman Suniçim            18:00     Sakaryakaradenız Spor Hendekgençlık Spor

Karaman Suniçim            20:00     Çaybaşıfuadıye Spor      Küçücekbelde Spor

Sapanca               14:00     Hacımercan Spor             Taşkısığıköyü Spor

Arifiye Suniçim 20:00     Nurıosmanıye Spor        Aşagıkırazca Spor

11.12.2016 PAZAR

Hacıkışla              14.00     Hendekdereköy Spor    Sakaryaorman Gençlık Spor

Gölkent               14.00     Gölkent Spor     Büyükdereşahın Spor

Akyazı Suniçim  14.00     Vakıf Spor           Yazlık Spor

Akyazı Suniçim  16:00     Altındere Spor  Sakaryatek Spor

Akyazı Suniçim  18:00     Akyazıçınarlık Gençlık Spor         Çaykışla Spor

Mekece               14.00     Hayrettın Spor  Asarifiye Spor

Yuvalıdere          14.00     Yuvalıdere Spor               Şeyhvarmaz Spor

Kurtköy               12.00     Akçay Spor         Karaaptılerakın Spor

Kurtköy               14:00     Sapancakurtköy Spor    Akyazıgücü Spor

Taşburun            14:00     Taşburun Spor  Hanlıköy Spor

Karasu Suniçim 14.00     Karasuazızıye Spor          Geyve Spor

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.