1.AMATÖR KÜME 11.HAFTA MÜSABAKA PROGRAMI

Bu haber 500 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

YILDIRIM SPOR TAŞKISIGI SPOR

14.OCAK.2017 CUMARTESİ

Kocaali  Suniçim               16:00     Karasukültür Gençlık Spor           Kocaalisahıl Spor

Akyazı Suniçim  16:00     Vakıf Spor           Akyazıakın Spor

Arifiye Beld.Komp.         14:00     Yenıkentfırat Spor          Hendekdereköy Spor

Arifiye Suniçim 19:00     Büyükdereşahın Spor    Aşagıkırazca Spor

Erenler Suniçim                19:00     Çaykışla Spor     Harmanlık Spor

Erenler Suniçim                17:00     Nurıosmanıye Spor        Kuzulukersoy Spor

Arifiye Suniçim 17:00     Kızılkaya Spor    Şeyhvarmaz Spor

Karaman Suniçim            20:00     Yazlık Spor          Karasuazızıye Spor

15  OCAK-PAZAR- 1. AMATÖR KÜME  12.HAFTA

Hanlı      14:00     Hanlıköyspor     Hacımercanspor

Erenler Suniçim                18:00     Taşburunspor   Kuzulukspor

Yuvalıdere          14:00     Yuvalıderespor Hendekgençlikspor

Arifiye Suniçim 14:00     Karaçamspor     Harbişspor

Akova   14:00     Hacıkışlaspor     Karapürçekspor

Erenler Suniçim                20:00     Sakaryatekspor                Sakaryashçekspor

Arifiye Suniçim 16:00     Akçayspor          Sakaryaorman Gençlikspor

Mekece               14:00     Hayrettinspor   Geyvespor

Akyazı Suniçim  14:00     Akyazıçınarlık Gençlık Spor         Akyazı Gücü Spor

Akyazı Suniçim  16:00     Altınderespor   Küçücekbeldespor

Arifiye Suniçim 18:00     Asarifiye Spor   Karaaptılerakın Spor

Karaman Suiniçim           14:00     Gölkentspor      Çamlıçabeldespor

Kurtköy               14:00     Sapancakurtköyspor      Hızırtepeyeniözen Spor

16 Ocak-Pazartesi- 1.Amatör Küme 12.Hafta

Arifiyesuniçim   20:00     Çaybaşıfuadiyespor       Akartepespor

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.