SON DAKİKA

İşte şampiyon

Sakaryaspor

1.AMATÖR 2 HAFTA PROGRAM

Bu haber 04 Ekim 2017 - 17:51 'de eklendi ve Bu haber 365 kez okundu. kez görüntülendi.
  1. HAFTA MUSABAKA PROGRAMI

07.EKIM.2017  CUMARTESİ

Kaynarca Suniçim      16:00   Kaynarcaspor  Harunustaspor

Sapanca          16:00   Akçayspor      Harb İş Spor

Sinanoğlu        16:00   Sinanoğluspor Kızılkayaspor

Akyazısuniçim            18:00   Akyazıçınarlıkgençlık            Harmanlıkspor

Akyazısuniçim            20:00   Karapürçekspor          Yıldırımspor

0karasu Suni   16:00   Karasuazızıyespor      Hacıkışlaspor

08.EKIM.2017  PAZAR

Mekece           16:00   Şeyhvarmazspor         Taşburunspor

Erenler Suni    16:00   Ferızlıspor       Hanlıköyspor

Akyazısuniçim            14:00   Fırtınagençlıkspor       Sakaryatekspor

Akyazısuniçim            16:00   Akyazıspor     Yenikentfıratspor

Karasusuniçim            14:00   Karasukültürgençlık Spor      Çaykışlaspor

Kazımıye        15:00   Kazımıyespor  Karaçamspor

Akyazı Suniçim          18:00   Akyazıgücüspor         Kuzulukspor

Çamlıca           15:00   Çamlıcabeldespor       Bayatspor

Erenler Suniçim          18:00   Esentepegöl    Çaybaşıbekırpaşaspor

Kocaali Suniçim         16:00   Kocaalisahilspor         Asarifiyespor

Taraklı :  14:00   Taraklıspor      Hızırtepeözenspor

Kazımpaşa      14:00   Kazımpaşabırlıkspor   Çaybaşıfuadıyespor

Kırkpınar        15:00   Hacımercanspor          Sakaryacaddesi Spor

Mekece   14:00   Hayreddınspor           Geyvespor

Yuvalıdere      15:00   Yuvalıderespor           Yeşilyurtbelde Spor

Akyazısuniçim            20:00   Akyazıakınspor          Taşkısığıspor

  1. HAFTA MUSABAKA PROGRAMI

14.10.2017 CUMARTESİ

Kuzuluk Suniçim        16:00   Kuzulukspor   Altınderespor

Erenlersuniçim            20:00   Hızırtepeözenspor      Akyazıgücüspor

Arifiyekalaycı Suniçim          16:00   Asarifiyespor  Taraklıspor

Emirler            16:00   Çaybaşıbekırpaşa Spor           Kocaalisahilspor

Bayat  16:00   Bayatspor       Serdıvanesentepe Gölspor

Kuzuluk Suniçim        16:00   Kuzulukspor   Altınderespor

15.10.2017  Pazar

Kazımıye        16:00   Kazımıyespor  Şeyhvarmazspor

Kalaycı Suniçim         14:00   Karaçamspor   Karasukültürgençlık

Erenlersuniçim            14:00   Çaykışlaspor   Ferızlıspor

Hanlı   16:00   Hanlıköyspor  Fırtınagençlerbirliği Spor

Karamansuniçim         16:00   Yenıkentfıratspor       Taşburunspor

Karamansuniçim         18:00   Sakaryatekspor           Akyazıspor

Kocaalisuniçim           16:00   Karasuazızıyespor      Kaynarcaspor

Hacıkışla         14:00   Hacıkışlaspor  Sinanoğluspor

Erenlersuniçim            18:00   Yıldırımspor   Akçayspor

15erenlersuniçim        20:00   Harmanlıkspor            Harunustaspor

Geyve 16:00   Kızılkayaspor  Karapürçekspor

Kalaycı Suniçim         16:00   Harb İş            Akyazıçınarlıkgençlıkspor

Hacıkışla         16:00   Yeşlilyurtbelde Spor  Hayreddınspor

Geyve 14:00   Geyvespor      Hacımercanspor

Kalaycı Suniçim         16:00   Çaybaşıfuadıyespor    Akyazıakınspor

Erenler Suniçim          16:00   S.Caddesıspor            Kazımpaşabırlıkspor

Taşkısığı          16:00   Taşkısığıköyüspor       Pazarköyeğitimspor

  1. HAFTA MUSABAKA PROGRAMI

21.EKIM.2017 CUMARTESİ

Kazımpaşa      16:00   Kazımpaşabırlıkspor   Geyvespor

Pazarköy         16:00   Pazarköyeğitimspor    Çaybaşıfuadıyespor

Mekece           16:00   Hayreddınspor           Yuvalıderespor

Sapanca          16:00   Hacımercanspor          Yeşilyurtbelde Spor

Akyazısuniçim            20:00   Akyazıakınspor          Sakaryacaddesi Spor

22.EKIM.2017 PAZAR

Mekece           16:00   Şeyhvarmazspor         Yenikentfıratspor

Kuzuluksuniçim         16:00   Fırtınagençlerbırlığı    Çaykışlaspor

Erenlersuniçim            16:00   Ferızlıspor       Karaçamspor

Karasusuniçim            16:00   Karasukültürgençlık Spor      Kazımıyespor

Taşburun         16:00   Taşburunspor  Sakaryatekspor

Akyazısuniçim            16:00   Akyazıspor     Hanlıköyspor

Kırkpınar        16:00   Akçayspor      Kızılkayaspor

Kaynarca Suniçim      16:00   Kaynarcaspor  Harmanlıkspor

Akyazısuniçim            14:00   Karapürçekspor          Hacıkışlaspor

Akyazısuniçim            18:00   Akyazıçınarlıkgençlık Spor    Yıldırımspor

Sinanoğlu        16:00   Sinanoğluspor Karasuazızıyespor

Kuzuluksuniçim         14:00   Harunustaspor            Harb İş Spor

Akyazısuniçim            12:00   Akyazıgücüspor         Asarifiyespor

Altındere        16:00   Altınderespor  Hızırtepeözenspor

Erenler Suniçim          18:00   Serdıvanesentepegölspor       Çamlıcabeldespor

Kocaali Suniçim         16:00   Kocaalispor     Bayatspor

Taraklı 16:00   Taraklıspor      Çaybaşıbekırpaşa Spor

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.